Znajdź wszystkie ryby dzięki Deeper Smart Sonar CHIRP 2

Der Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 ist vielseitig einsetzbar und besticht durch die Präzision und eine lange Akku-Laufzeit.

Znajdź wszystkie ryby dzięki Deeper Smart Sonar CHIRP 2

  1. Magazyn
  2. »
  3. Porady wędkarskie
  4. »
  5. Znajdź wszystkie ryby dzięki Deeper Smart Sonar CHIRP 2

Być może znacie już producenta Deeper. Oferują oni wiele modeli inteligentnych sonarów, aplikację, różne akcesoria wędkarskie oraz platformę do zarządzania batymetrią.

Zazwyczaj wędkarze z łodzi używają lokalizatora głębokości do skanowania wody w poszukiwaniu struktur i ryb. Ale dzięki produktom Deeper możesz teraz robić to z brzegu. I jest to bardzo proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to Twoja wędka, Deeper i aplikacja na Twoim smartfonie.

Możesz znaleźć różne gatunki ryb o każdej porze roku.

Dzięki Deeper CHIRP+ 2 możesz rzeczywiście znaleźć wszystkie rodzaje ryb w wodzie. Możesz zdecydowanie rozróżnić duże, średnie i małe ryby / ławice ryb. To sprawia, że produkt jest wszechstronny i dlatego jest interesujący dla wszystkich wędkarzy.

Oprócz ryb, można również analizować struktury dna i wzrost roślin. To sprawia, że jest jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ pozwala maksymalnie wykorzystać sesję wędkarską i umieścić przynętę w idealnych miejscach, aby np. zwabić karpie na hak.

Głębokie manus sonaras Chirp + 2
182 Recenzje
Głębokie manus sonaras Chirp + 2
  • Głębokie manus sonaras Chirp + 2

Deeper CHIRP+ 2 nadaje się do łowienia z kajaka, łodzi lub brzegu. A także bardzo dobrze wycina sylwetkę podczas łowienia pod lodem. Dodatkowo nie ma znaczenia, czy łowisz w dzień czy w nocy.

Wysoka precyzja i długa żywotność baterii

Nowy Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 jest bardzo dokładny i pozwala precyzyjnie namierzyć ryby, nawet podczas jigowania małymi przynętami. Ale nawet struktury dna na głębokości 100 m można bez problemu zidentyfikować.

Zasięg pomiędzy Deeperem a Twoim telefonem komórkowym wynosi do 120m. Działa to dzięki temu, że posiada zintegrowany moduł WLAN, który eliminuje również zużycie danych komórkowych.

Na jednym ładowaniu baterii można używać Deepera przez 15-20 godzin. Pełny cykl ładowania trwa 2 godziny, ale Deeper ma też funkcję szybkiego ładowania.

Warto się przyjrzeć

Zdecydowanie polecamy zdobycie więcej informacji o tym urządzeniu, ponieważ ma ono wiele zalet dla każdego wędkarza.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat Deeper CHIRP+ 2 >.


Ten post jest postem sponsorowanym.

Artykuły powiązane