Oto nagrody, na które mogą liczyć wędkarze podczas zawodów wędkarskich

Geht es im Wettbewerb darum, wer die meisten oder größten Fische angelt, möchte am Ende auch etwas in der Hand halten. Wir erzählen dir worüber sich Angler wirklich freuen. [Anzeige]

Oto nagrody, na które mogą liczyć wędkarze podczas zawodów wędkarskich

Angelpokale von Deitert
  1. Magazyn
  2. »
  3. Wędkarstwo
  4. »
  5. Połowy konkursowe
  6. »
  7. Oto nagrody, na które mogą liczyć wędkarze podczas zawodów wędkarskich

Czy to wędkarstwo klubowe, społeczne czy też ogólnodostępne zawody: wielu wędkarzy ma wielką frajdę i ambicję rywalizując ze sobą. A na koniec tych zawodów zawsze są do zdobycia nagrody i trofea. Jako uczestnik jesteś szczęśliwy i nawet ostatnie miejsce zazwyczaj nie odchodzi z pustymi rękami.

Puchary i medale są również bardzo popularne w wędkarstwie.

Która mieszanka spożywcza była najlepsza, która taktyka najbardziej skuteczna? Jeszcze dobrze pamiętam swoją młodość. Byłem w klubie wędkarskim i podobało mi się „zwykłe” wędkowanie, ale dopiero tak naprawdę zapałałem do wędkarstwa zawodniczego. Szybko dało się to zauważyć w moim pokoju młodzieżowym w domu. Na mojej półce rosła liczba wędkarskich trofeów i medali. Odbieranie ich podczas wręczania nagród było dla mnie wspaniałym uczuciem. A jako uznanie i dowód moich umiejętności, dawały mi również możliwość pokazania wszystkim, co osiągnąłem.

Jeśli również działasz w klubie wędkarskim lub jesteś odpowiedzialny za zawody, chciałbym polecić dostawcę trofeów wędkarskich. Jest to firma Vereinsbedarf Deitert z Sassenberg. Ale nie martw się, nie musisz tam jechać, ponieważ mają również wspaniały sklep internetowy. Tam można dostać naprawdę wysokiej jakości trofea wędkarskie i medale wędkarskie na zawody. Są one również w dobrych cenach na zawodach. Trofea są też naprawdę atrakcyjnie zaprojektowane. Innymi słowy, bardzo chciałbym mieć takie na swojej półce.

Miejsca na dole również mogą liczyć na nagrody rzeczowe.

Oprócz trofeów, zawsze są do wygrania nagrody. Są to zarówno drobne przedmioty, takie jak haczyki, krętliki i asortymenty ołowiu, jak i kołowrotki, torby na wędki i zestawy paszowe. Uważam, że jest to naprawdę dobra rzecz. Nawet jeśli nic nie złowisz, to zazwyczaj dostajesz przynajmniej jakąś nagrodę pocieszenia w postaci paczki haczyków czy krętlików. Tego się nie odmawia. Zdarza się również, że uczestnicy z najcięższą rybą dostają również dodatkową nagrodę. Czasami rozdawane są produkty, których nigdy byś nie kupił, ale z których ostatecznie najbardziej się cieszysz.
W większości przypadków te niepieniężne nagrody są również sponsorowane przez lokalne sklepy wędkarskie i udostępniane klubom wędkarskim po bardzo obniżonych cenach. Jest to oczywiście tani sposób na reklamę dla sklepów.

Myślę, że to mieszanka, a wędkarze też potrafią się cieszyć z drobiazgów. Dla mnie jednak to wciąż trofea i medale powodują szybsze bicie serca.