Rod Pod – nowoczesna forma stojaka na wędki

Rod pod jest często używany przez karpiarzy, ale od czasu do czasu również przez wędkarzy łowiących drapieżniki na dnie. Rod pod to w zasadzie zoptymalizowany lub przedłużony stojak na wędki. Na standardowym rod pod można umieścić do trzech wędek. Koniec wędki lub uchwyt nie musi leżeć na ziemi, lecz jest umieszczany na podpórce.

Dzięki Rod Pod panuje porządek na łowisku

Niektórzy wędkarze mogą się zastanawiać, dlaczego nie korzystają po prostu z sześciu stojaków na wędki, skoro mogą one pomieścić również trzy wędki. Wystarczy powiedzieć, że Rod Pod ma wiele zalet w stosunku do stojaków na wędki. Na przykład można go błyskawicznie rozstawić i od razu umieścić w nim wędki. Dobre podesty charakteryzują się tym, że nóżki mają indywidualnie regulowaną wysokość, co pozwala na zniwelowanie nierówności na podłożu. Takie modele przez niektórych wędkarzy nazywane są również wysokimi podami. Dodatkowo masz wszystkie wędki bezpośrednio na widoku obok siebie. Ale największą zaletą jest to, że można stosunkowo łatwo zintegrować elektroniczne wskaźniki brań. W zależności od tego, w jaki sposób elektroniczny wskaźnik brań styka się z żyłką wędkarską, można również dołączyć swinger, co nie byłoby możliwe na przykład w przypadku zwykłego stojaka na wędki.

Bestseller No. 1
Bestseller No. 2
Leeda Unisex Rogue Uchwyt Na Wędki, Czarny, 3 Wędki
  • Solidne i trwałe wykonanie
  • Lekki i łatwy w transporcie
  • Prosty, bezproblemowy montaż
Bestseller No. 3
Angel-Berger Rod Pod różne modele z torbą Rod Pod
  • Luksusowy Rod Pod to wielofunkcyjny, bardzo lekki Rod Pod
  • Podstawka jest wykonana z wytrzymałego aluminium i bardzo stabilnych elementów łączących.
  • Uniwersalna regulacja długości i wysokości.

Przy okazji, dobry podajnik do wędek charakteryzuje się tym, że jest również wykonany z wysokiej jakości materiałów. Z jednej strony musi być wykonany w taki sposób, aby był odporny na wodę i nie rdzewiał. Z drugiej strony powinien być również skonstruowany w taki sposób, aby można było go szybko zmontować i zdemontować, a także powinien być lekki. Dodatkowo musi posiadać odpowiednią ilość gwintów, aby można było go rozbudowywać lub modyfikować, na przykład poprzez dołączanie innych buzzer barów.