Karma dla psów Frolic jako przynęta wędkarska

To, że karmą dla psów można wywabić z ich rezerwatu także duże karpie, nie jest od dawna tajemnicą. Wielu wędkarzy łowiło już na Frolic jako przynętę i złowiło w ten sposób duże karpie. Czerwonawe krążki karmy wydają się mieć w sobie coś, czemu ryby nie mogą się oprzeć.

Zanęta oferowana jest na dnie. Najlepiej zdecydować się na klasyczne mocowanie boilie. Okrągła przynęta nie jest nabijana bezpośrednio na haczyk, ale trzymana w jego pobliżu za pomocą włosa. Ze względu na otwór w środku, nie trzeba nawet przewiercać przynęty – można ją po prostu zawiązać. To, czy oferuje się przynętę na mocowaniu wolnym, czy na mocowaniu samozaciskowym, jest kwestią gustu wędkarza.

Bestseller No. 1
Frolic 4008429105951 Karma dla Dorosłych Psów - Karma dla Zwierząt., 5 x 1.5 kg
  • Wysokiej jakości i zrównoważone pożywienie
  • Z odpowiednią mieszanką ważnych witamin i minerałów
  • Zawiera wszystko, czego Twój pies potrzebuje

Frolic jako przynęta

Jeśli nigdy wcześniej nie łowiłeś na Frolic, powinieneś spróbować. Na przykład, jeśli jesteś na odcinku wody, gdzie nie możesz nigdzie dostać się z bolie, powinieneś zaryzykować i zastąpić bolie smaczną psią karmą. Z pewnością warto spróbować. Z doświadczeń innych wędkarzy wynika, że szanse na dobry połów są niemałe. Dodatkowo, zanęta ma dwie szczególnie wspaniałe właściwości: Po pierwsze, ma dużą wytrzymałość, dzięki czemu właściwie nie może się poluzować przy zarzucaniu, a pod wodą również trzyma się bombowo. Ponadto kształt pierścieni sprawia, że są one szczególnie łatwe do zamocowania. I wreszcie należy zauważyć, że przynęta ta jest nawet stosunkowo niedroga w porównaniu z niektórymi mieszankami boilie – zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zakup dużego opakowania.